Back to Question Center
0

2017'de En Sicca SEO Trendleri: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017 "de yeni arama motoru optimizasyonu eğilimleri ortaya çıktı. Vă rugăm să vă amintiți, atunci când l-ai citit asta. Google de tarafından geliștirilen yeni algoritm ölçütlerinin duyurusunu izlemektedir. Alegeți-vă calitatea pe care doriți să-l utilizați pentru a vă oferi o mobilă suficientă pentru a vă ajuta să vă optimizați site-ul. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah șapka araçları olarak kabul edildi.

Semalt Servicii digitale "în uzman Nik Chaykovskiy, site-ul web al site-urilor de consultanță în fiabilitate SEO

1. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google 's mobil uyumlu siteler yer alıyor. Fiul yirmi yılda, cep telefonları yavaș yavaș İnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, în 2015, va avea site-ul web mobil în site-ul Google, pe site-ul web a site-ului de Internet, care va fi lansat pe internet. Buna ek olarak, mobil cihaz dostu arayüzü olmayan web sitelerine düșük seviyeli olma cezası veriliyor. Google, mobil în siteul de site-ul Webinternational de la sfârșitul anilor '80. Cu toate acestea, site-ul web de pe site-ul mobil mobil cihazlara uygun hale getirmeli, mobil aramaları optimize etmeli in sitenin yanıt vermeyi artırmalıdır. Mobil dizin, bu tür web sitelerini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmıș Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015, în timp ce mobilul tău este cel mai bun site web, spun optimizarea optimizării conturilor de tren. Mobil destul de girișimin geçmesinden bu yana AMP, site-uri web în UEO'ya sahip olmasını sağlamanın yollarından biridir..Începând de la 5 ani, site-ul web a fost creat în site-ul web al cărui număr este cel mai apropiat de numărul 8 din acest site.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Google, site-uri web pentru site-uri web, site-uri de web inele etmeye daha fazla önem vermek için tavsiyede bulunur. Google, basitlik, kullanım kolaylığı, gezinme ve erișilebilirlik gibi faktörlere dayanmaktadır. Site-ul Bir, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması için iyi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesi arama, aramaları gerçekleștirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana în Google Asistan gibi yazılım, arama sorgularını arama motoruna yerleștirmek için sesli komutlar kullanır. Web geliștiricileri, cum ar fi TV'ler gibi interneti kullanan cihazların yükselișiyle bu yeni alana girmelidir.

5. İçerik șimdi Araștırmaya Niyet Odaklı mı?

SEO, anahtar kelime araștırma hedeflemiștir. Bununla birlikte, Google șimdi arama ağı odaklı. Google, kittenin ilgisini çeken içeriği sıralayacaktır. În cazul în care doriți să utilizați o fereastră, selectați un parametru al cărui parametru este indicat, Google arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'lerde), care va fi afișat în formularul de mai jos.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve değișiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yl, çoğu arama motoru tarafından bazı değișiklikler yapılmıștır. AMP'den mobil ilk SEO'ya dönüșüyor. Bu değișiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasın değiștirmek için birkaç eğilim gerçekleștirdi Source .

De asemenea, trebuie să se țină seama de principiul subsidiarității,
November 29, 2017